دنیا صنعت

قیمت پمپ لجن کش چینی

بهترين قیمت پمپ لجن کش چینی

قیمت پمپ لجن کش چینی با توجه به نوع محصول و متريال به کار رفته در ساخت آن مشخص می گردد. پمپ های لجن کش از جنس چدن، برنز و استنلس استیل ساخته و توليد مي شوند. انواع مختلف اين محصول را می توان در دو دسته ورتیکال و مستغرق تقسيم بندی نمود.

پمپ لجن کش چینی نوعی پمپ گریز از مرکز مستغرق است که در کشور چين ساخته شده است. اين پمپ از نظر مشخصات فنی و کيفيت، در سطح متوسط قرار دارد؛ اما مناسب بودن قیمت پمپ لجن کش چینی سبب مورد استقبال قرار گرفتن آن از جانب مصرف کنندگان شده است. لازم به ذکر است اين محصول برتری هايی نيز نسبت به رقبای خود دارد که از آن ميان می توان به هد کاری و رنج فشار مناسب تر آن اشاره کرد.

انواع پمپ لجن کش

پمپ های لجن کش انواع گوناگونی دارند. لازم است مصرف کنندگان پيش از اقدام به خريد در رابطه با انواع پمپ لجن کش اطلاعات لازم را کسب نمايند و سپس با توجه به نوع نياز خود و شرايط موجود، بهترين نوع پمپ را که عملکرد و کارايی بيشتری دارد را، گزينش نمايند. انواع مختلف لجن کش ها را می توان با توجه به پارامترهای گوناگون دسته بندی نمود که در ادامه تشريح می گردد.

قیمت پمپ لجن کش چینی موجب محبوبيت قابل توجه آن در بين مصرف کنندگان شده است.
قیمت پمپ لجن کش چینی موجب محبوبيت قابل توجه آن در بين مصرف کنندگان شده است.

قیمت پمپ لجن کش موجود در بازار بسته به تک فاز يا سه فاز بودن تعیین می شود. دور الکتروموتور، مولفه ديگری است که در لجن کش ها به صورت متفاوت تعريف می شود. رنج 900 تا 3000 دور دقيقه، محدوده ای است که برای دور الکتروموتور در پمپ های لجن کش در نظر گرفته شده است. دورهاي پايين تر براي سيالات با غلظت بالاتر به کار می روند و دورهاي بالاتر برای سيالات رقيق تر استفاده می شوند.

قیمت پمپ لجن کش چینی متناسب با کيفيت آن تعيين شده است.
قیمت پمپ لجن کش چینی متناسب با کيفيت آن تعيين شده است.

پمپ های لجن کش از نظر نحوه خنک کاری به دو دسته آب خنک و روغن خنک توليد و عرضه می گردند. همچنين نوع پروانه عامل ديگری است که دسته بندي جديدی از پمپ های لجن کش را ارائه مي دهد. پروانه باز، پروانه نیمه باز، پروانه ورتکس، تک کاناله و دو کاناله؛ انواع دسته بندي لجن کش ها با توجه به پروانه می باشند.

عامل ديگر ايجاد تفاوت در پمپ های لجن کش، نحوه نصب آن ها است که به دو نوع ثابت و متحرک تقسيم مي شوند. بديهي است که تمام عوامل و مولفه های ياد شده، در تعيين قیمت پمپ لجن کش چینی تاثير گذار هستند.

مشتريان پمپ هاي لجن کش را با نام های ساده، خازن بيرون، خازن داخل، بادی، فلوتر دار و برقي ضد انفجار می شناسند. گروه دنيا صنعت انواع مدل ها و برندهاي چيني پمپ لجن کش را به نازلترین قیمت عرضه می نمايد.

برندهای قابل تامین پمپ های لجن کش چینی

 • پمپ لجن کش لئو LEO
 • پمپ لجن کش استریم
 • پمپ لجن کش اریک
 • پمپ لجن کش ای ام سی AMC

قیمت پمپ لجن کش چینی

نام محصول مدل قیمت پمپ لجن کش چینی
پمپ لجن کش اریک WQD 6-16-0.75 لطفا تماس حاصل فرمایید
لجن کش سه فاز لئو 80WQ40-9-2.2 لطفا تماس حاصل فرمایید
لجن کش فلوتر دار چدنی LEO XSP42-17/2.2 لطفا تماس حاصل فرمایید
لجن کش 0/75 کیلو وات لئو 50WQD10-10-0.75 لطفا تماس حاصل فرمایید
پمپ آب لجنکش 1 اسب استریم SWQD6-16-0.75 لطفا تماس حاصل فرمایید
لجن کش سه فاز 3 اینچ استریم SWQS25-10-2.2 لطفا تماس حاصل فرمایید
لجن کش سه فاز 2 اینچ استریم SWQ9-22-2.2 لطفا تماس حاصل فرمایید
لجن کش سه فاز 3 اینچ استریم SWQ18-15-1.5 لطفا تماس حاصل فرمایید
لجن کش تک فاز AMC نیمه استیل با فلوتر V750F لطفا تماس حاصل فرمایید
لجن کش سه فاز  AMC 80WQAS30-30-5.5 لطفا تماس حاصل فرمایید

کاربردهای پمپ لجن کش

پمپ های لجن کش براي پمپاژ سيالاتی که ذرات جامد و املاح در آن غوطه ور هستند، مورد استفاده قرار مي گيرند. قیمت پمپ لجن کش چینی تاثيري در کاربرد آن ندارد و از اين محصول در صنايعی مانند چرم، چوب و کاغذ، فولاد سازی و … استفاده می شود. همچنين انتقال سیالات حاوی ذرات سایشی، مایعات همراه با ذرات جامد، آب آلوده، آب گل آلود، فاضلاب صنعتی، مخلوط آب و لجن پساب صنعتی، سیالات خورنده و سیالات حاوی گاز؛ موارد ديگري از کاربردهای پمپ هاي لجن کش هستند. اين محصول در مصارف کشاورزی نيز کاربرد گسترده ای دارند.

نحوه انتخاب صحیح نوع پمپ لجنکش

براي انتخاب پمپ لجن کش از ميان انواع متنوع آن بايد به مولفه هاي مختلفی توجه نمود. ارتفاع عامل مهمی است که بايد در انتخاب لجن کش مد نظر قرار گيرد. ارتفاع لجن کش بايد بيشتر از ارتفاع محاسبه شده در نظر گرفته شود. در غير اين صورت محصول کارايی نخواهد داشت. همچنين قطر لوله نيز عامل موثر ديگري است که بايد در کنار قیمت پمپ لجن کش در گزينش مورد توجه قرار گيرد.

قیمت پمپ لجن کش چینی توسط گروه دنيا صنعت منصفانه در نظر گرفته شده است.
قیمت پمپ لجن کش چینی توسط گروه دنيا صنعت منصفانه در نظر گرفته شده است.

از آنجا که پمپ لجن کش دستگاهی برقی است؛ بايد ميزان جريان نيز در زمان انتخاب لحاظ گردد. به علاوه در مواقعی که حجم سيال محدود و کم است، بهتر است فلوتر براي انتقال و جابه جايی سيال مورد استفاده قرار گيرد. چنانچه نوع سيال خاصيت خورندگی داشته باشد، اين امر بايد در گزينش پروانه مورد توجه قرار گيرد.

 

 

محصولات مرتبط:

مقالات مرتبط:

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0